Prodej, pronájem
Služby realiní kanceláře

Prodej nemovitostí

prodej nemovitosti není zas takový problém, ale protože budete jednat s lidmi, které uvidíte poprvé a nebudete se znát, je potřeba zajistit, aby obchod dopadl tak jak má. Je dobré, nechat se zastupovat člověkem, který má praxi a téměř denně spolupracuje s advokátem a společně danný prodej nemovitosti realizují.

  • Víte, které dokumenty budete muset předkládat k domu - energetický štítek budovy, dokumenty o nabytí nemovitosti, revize atd.
  • Vite, jak a kde uchovat kupní cenu než bude proveden vklad na katastru nemovitostí ?
  • Víte, jak je to s placením daní ?
  • Víte, kdy budete potřebovat ocenění nemovitosti soudním znalcem?
  • Umíte opravdu dobře připravit nemovitost k prodeji a profesionálně  odprazentovat?
  • inzerce zdarma - volají Vám pouze makléři, kterým jde o to sepsat s Vámi smlouvu na několik měsíců ( přijdou s kolegou z kanceláře, známým, s přítelkyní atd., jediným cílem je Vás přesvědčit, že kupce mají a potřebují nyní s Vámi podepsat výhradní smlouvu - na opravdový  prodej si obvykle počkáte.  Otázkou zůstává, co pro Vás opravdu udělá, když Vás na začátku obelhal ? Opravdu takovému člověku věříte a chcete, aby Vás zastupoval v prodeji Vaší nemovitosti. Chce pro Vás to nejlepší. Ne. Chce rychle prodat - za cokoliv !!!  

Pronájem bytů a domů

pomáháme majitelům nemovitostí s vyhledáním vhodného nájemce. Zajistíme prohlídky se zájemci, zajištění nájemní a podnájemní smlouvy , předání nemovitosti včetně pomoci s převodem médií na nájemce.Pronájem komerčních prostor

komerční prostory jako jsou kanceláře, výrobní haly, obchody pronajímáme zejména pro naše partnery na Praze 9 a okolí.
Práce s nemovitostmi nás baví, každý obchod je jiný. Jiné jsou potřeby obou stran a je třeba zejména ošetřit vyváženost a nastavit podmínky tak, aby byly pro obě smluvní strany přijatelné a akceptovatelné. Rádi pro Vás zařídíme kompexní služby při prodeji a pronájemu nemovitostí, smlouvy vypracovává náše spolupracující advokátní kancelář a pro bezpečí úschovy kupní ceny po dobu zahájení řízení na katastru nemovitostí a zápisu vkladu využíváme služeb notáře respektive celá konstrukce kupních smluv je vázaná na protokol o uschově prostřednictvím notářské úschovy a stanovení podmínek pro výplatu nebo vrácení kupní ceny.